Телефон: 098-050-81-79.     Viber: +380980508179
Email: admin@belle-mart.com
Розклад роботи: понеділок - п`ятниця з 9:00 до 17:00
Кошик
UA
RU
Назад

До уваги клієнтів, які замовляють Укрпоштою!

Дорогі клієнти!
При замовленні Укрпоштою, ми дуже просимо вас поставитися з розумінням до того, що ми не контролюємо роботу Укрпошти.

Укрпошта - це недорога доставка, але при цьому досить нестабільна. Так, останнім часом бувают випадки, коли посилки приїжджають дуже швидко, але це швидше виняток, ніж правило.
Будь ласка, майте на увазі, що Укрпошта не гарантує швидку доставку і замовляючи Укрпоштою, ви погоджуєтеся з тим, що ваша посилка може прийти до вас 5-7 і більше днів.

Також, в системі відстеження посилок Укрпошти постійні збої і через це відправлені нами посилки не відображаються в системі в день відправки, а починають відображатися на наступний день або через день. У цьому немає нашої провини і ми втомилися слухати звинувачення в неоперативної доставці. Для тих, хто нам не вірить, ми надаємо скріншоти з особистого кабінету Укрпошти, де видно, що посилка відправлена. Але нам дуже неприємно, що деякі клієнти звинувачують нас в проблемах Укрпошти. За 11 років роботи ми ніколи не обманювали наших клієнтів і ми завжди робимо все можливе, щоб збирати і відправляти ваші замовлення максимально якісно і швидко!

Ми дорожимо своєю репутацією і кілька разів намагалися відмовитися від достакой Укрпоштою через її нестабільну і неякісну роботу, але на численні прохання клієнтів, нам завжди доводиться повертатися до співпраці з ними.
Тому, ми просимо вас мати на увазі всю цю інформацію і якщо вам критично важлива швидка доставка, вибирайте, будь ласка, Нову пошту - це дорожче, але ця доставка має чіткі терміни і практично завжди ці терміни дотримуються.

Дякую за розуміння і бажаємо вам приємних покупок! :)