Телефон: 098-050-81-79.     Viber: +380980508179
Email: admin@belle-mart.com
Розклад роботи: понеділок - п`ятниця з 9:00 до 17:00
Кошик
UA
RU
Назад

Людмила Новак: творчість – не лише хобі, а і робота, яку приємно виконувати

Доброго дня! Мене звати Людмила, хоча на різних сайтах відома як  Mila Kim.

-Які Ваші улюблені матеріали та техніки?
Зазвичай використовую матеріали виробництва Чехії та Японії – бісер та бусини.
Єдиного стилю для всіх робіт немає, все ще в пошуку «свого почерку», для робіт щоб були впізнаваними.
Щодо техніки виконання, то надаю перевагу плетеним роботам, а саме виконаним у техніці квадратний джгут, люблю експериментувати і поєднувати з іншими техніками.


- Як почалося Ваше захоплення творчістю?
Напевно ще з дитинства, - із скриньки з бабусиним намистом)). Вже тоді було бажання творити, зробити щось своїми руками. На той час вже захоплювалась вишивкою, в’язанням, макраме,  але ніщо так не заплювало як бісер.


- Чи є у Вас творча освіта? Як Ви навчалися рукоділлю?
Творчої освіти немає ( за спеціальністю я економіст). Почала вчитись ще до того як завились стільки ресурсів і можливостей навчитись чомусь новому.   Різні (нові для себе) техніки вивчала із рукодільних журналів, окремих статей, згодом на сайтах. Один з них biser.info – сайт де можна було дізнатись «новинки» - в плані технік і матеріалів.- Бісер - для Вас це хобі чи щось більше?
Про те що бісер для мене не просто хобі я знала ще з школи.  І коли 15-16-ти річних дітей змушують вибрати майбутню спеціальність, я вже тоді хотіла «щось, пов’язане з бісером». Саме так – «щось», бо не знала точно що саме… І так, зараз для мене творчість – не лише хобі,  а і робота, яку приємно виконувати))

- Чи поєднуєте Ви творчисть з чимось ще?
Хоббі поєдную з хоббі: творчість поєдную із вивченням іноземних мов (корейська , китайська). До вивчення яких взялась відносно недавно, але щось у цьому є таке що зачаровує.


- Що надихає Вас на роботу?
Напевно відчуття того що ти це зробив: переборов ще одну (нову) техніку, відкрив нове поєднання чи використання матеріалів, нові форми чогось звичного у новому форматі, після цього хочеться творити , постійно виникають нові ідеї.

- Чи бувають у Вас творчі кризи?
 Хоча і виникають  періоди творчої кризи, що тривають день-два, тиждень, іноді декілька місяців, найкращим рішенням для мене є нові фільми, музика, люди – це саме те, через що хочеться повернутись до творчості.
Для мене бісероплетіння було і залишається насамперед хоббі, і як бонус це хоббі що може замінити  роботу))

Познайомитися з Людмилою та її роботами ближче можна за посиланнями: 
Вконтакті - vk.com/id146886871
Скриня - Skrynya.ua/19374
Інстаграм - @mila_kim_hm

Якщо ви хочете, щоб ми написали і про вас, не соромтеся, напишіть нам на пошту:admin@belle-mart.com. Прикладіть до листа посилання на свої роботи і чекайте файл з питаннями для інтерв'ю :)
Додати відгук