Телефон: 098-050-81-79.     Viber: +380980508179
Email: admin@belle-mart.com
Розклад роботи: понеділок - п`ятниця з 9:00 до 17:00
Кошик
UA
RU
Назад

Ольга Сорожкевич: це саме те, що мені подобається робити найбільше

 
- Розкажіть трохи про себе.
Доброго дня! Мене Звати Сорожкевич Ольга. Бренд - BijouTerieHM))). Я вчитель початкових класів. Також сурдопедагог. Працюю в Навчально-реабілітаційному центрі( колись школа для глухих дітей) в м.Теребовля Тернопільської обл. Виховую двох синочків.

 -В якій техніці Ви працюєте, яким матеріалам віддаєте перевагу, який ваш улюблений стиль і чому?
Я виготовляю прикраси з полімерної глини. Подобається працювати в техніці «Рваний край» , «квіткова філігрань» та робити прикраси з мініатюрними квіточками. Також , приблизно 3 місяці, займаюся мікровишивкою. Побачила в соцмережах прикраси виготовлені в цій техніці і закохалася в них!


- З чого почалося Ваше захоплення творчістю? 
Моє захоплення творчістю почалося давно, напевно відколи себе пам’ятаю. Я і з бісеру плела, і в’язала гачком сумки та одяг. Але 5 років назад подружка сказала, що бачила по телевізору в’язані прикраси і запитала чому я таких не роблю. «А чому я таких не роблю?» - подумала я і почалося…))) Спочатку це були кілька в’язаних сережок які чоловік показав в себе на роботі і їх розкупили. Це піддало жару моїй творчій уяві. Порилася в інтернеті і знайшла таке чудо як полімерна глина.


-Як ви навчалися цій справі?
Я самоучка. Фото та відео майстер класи з інтернету, статті про техніки роботи з полімерної глини і фантазія.

-Ви заробляєте творчістю чи це просто хобі?
Спочатку це було просто хобі, але коли робіт назбиралося доволі багато мені підказали виставити фото в інтернет. Потрохи почалися продажі.Тепер роблю на замовлення, їжджу по виставках-ярмарках ручної роботи.


-Чи поєднуєте Ви творчість з чим-небудь ще (роботою, материнством), і якщо так - як вам це вдається?
Я мама двох чудових хлопчиків. З 2011року в декретній відпустці. Це мене і спонукало чимось ще займатися крім підгузників, прання і каструль. Ліплю в основному, коли менший спить. Часом і вночі.

-Що або хто надихає Вас у Вашій роботі найбільше?
Не знаю хто чи що мене надихає. Просто це саме те, що мені подобається робити найбільше.


-Чи трапляється у Вас творча криза і як Ви з неї виходите?
Буває і творча криза. Муза кудись відлітає і або нічого не получається, або ідей нуль. В таких випадках я не роблю нічого кілька днів. Присвячую час сім'ї, собі і все проходить.

Познайомитися з Ольгою та її роботами ближче можна за посиланнями:
https://vk.com/id304327233     
https://ok.ru/profile/572730099251
https://www.instagram.com/bijouterie_hm/

Якщо ви хочете, щоб ми написали і про вас, не соромтеся, напишіть нам на пошту: admin@belle-mart.com. Прикладіть до листа посилання на свої роботи і чекайте файл з питаннями для інтерв'ю :)


Додати відгук