Телефон: 098-050-81-79.     Viber: +380980508179
Email: admin@belle-mart.com
График работы: понедельник - пятница c 9:00 до 17:00
Корзина
UA
RU
Назад

Олена Коренга: кажуть, що у світі мало чудес, а я маю можливість почаклувати кожний день!

Як і завжди, щоп'ятниці ми знайомимо вас, дорогі друзі, з нашими майстринями. І сьогьодні нам розповість про себе бісерна майстриня та просто позитивна дівчина Олена Коренга.

- Олено, яка Ваша улюблена техніка та стиль?
Я працюю в різноманітних техніках і стилях, мені цікаво спробувати все. Тому і матеріал використовую найрізноманітніший. Для різних технік потрібен якийсь певний матеріал, тому дома в мене мінімагазинчик) Але основою все одно є бісер – його я використовую практично скрізь.
Плетіння бісером для мене – магія, адже з маленьких скляних намистин виходить щось суттєве. Ось – і квітка виросла, ось і листок. Просто чарівний процес. Кажуть, що у світі мало чудес, а я маю можливість почаклувати кожний день.
На другому місці в мене каміння. Те, що створила сама природа. Їй просто немає рівних. Інколи дивишся на кабошон – а там сотні відтінків кольорів, різноманітні розводи та включення, просто окремий нереальний світ.
Ну і, звичайно, різноманітні намистини та фурнітура. Без них ніяк.
 
- З чого почалося Ваше захоплення творчістю? 
Я до мозку кісток творча особистість. Скільки себе пам’ятаю – захоплювалась творчістю. Провчилась в художній школі 6 років, далі, на жаль, не продовжила навчання, але досі з теплотою згадую художку (так ми її називали). Щодо бісеру – ніде не вчилась, я самоучка. Спочатку по книжках, а потім інтернет. Тому хочу побажати 100 в карму тим людям, які роблять МК і діляться своїми вміннями.
 

- Створенні прикрас для Вас - просто хобі чи щось більше?
Виготовлення прикрас для мене – хобі, але я звичайно радію, коли щось купляють. Для мене це найвища оцінка. Якщо люди хочуть носити мої роботи, значить вони класні. Це гріє мені душу. Тому можна сказати, що я маю невеличкий підзаробіток.

 
-Ви суміщаєте творчість з основною роботою?
Так, я працюю, і зараз намагаюсь навіть відпрацьовувати. Як поєдную? Просто, бажання – гірше неволі, хочеться і роблю. Втомлюєшся, виснажуєшся, адже є ще і хатня робота, але я не можу не займатись тим, що приносить мені радість.
 
- Що надихає Вас у Ваші творчості?
Надихає, мабуть, в першу чергу сам матеріал. Дивишся – ооооооо, який бісер! Та з нього вийде неперевершений волошковий жгут)))
Ну і природа, звичайно. Я живу на Волині, тут дрімучі ліси, підступні болота, квітучі поляни, зелені лани. Небо мінливе. То привітно блакитне з білими невагомими хмаринами, то за хвилину вже сизе з металевими важкими хмарами, які несуть в собі дощі та грози.
Є з чого почерпнути. Виглядай з вікна і твори)
 

-Як Ви долаєте творчу кризу (якщо трапляється)?
Творча криза звичайно трапляється, в кого її не буває. Особливо криза починається після великого замовлення або великої роботи. Вихожу легко – просто нічого не роблю))Займаюсь домашнім господарством, куховарю, просто лежу і порпаюсь в інтернеті. І криза швидко минає.
 

- Пара слів про себе - можете написати все, що ви б хотіли, щоб наші читачі дізналися про вас і ваші роботи :)
На цьому пункті муза мене покинула, і я не знаю, що ще хорошого можна написати про себе))) Просто хочу подякувати Belle-Mart за таку цікаву акцію!

А ми дякуємо Оленці за позитив та її творчість та бажаємо нового натхнення щодня!
Познайомитися з Оленою та її роотами ближче можна за посиланнями: 

https://www.facebook.com/korengalena
https://vk.com/id159244630
http://skrynya.ua/shevchuk-olena

Якщо ви хочете, щоб ми написали і про вас, не соромтеся, напишіть нам на пошту:admin@belle-mart.com. Прикладіть до листа посилання на свої роботи і чекайте файл з питаннями для інтерв'ю :)

Добавить отзыв